Neskoro večer v sobotu 9. mája 2026 v Ružomberku mestskí policajti dostali informáciu o veľkom ohni na okraji lesa pod sídliskom Klačno.
Zistili, že vatru si tu spravil obyvateľ Ružomberka. Vyzvali ho, aby oheň okamžite uhasil. Oheň dostali pod kontrolu. Jeden z policajtov Mestkej polície Ružomberok sa vrátil na mestskú políciu a v kanistroch priniesol vodu.
Pretože muž, ktorý oheň založil, bol zjavne opitý, prípad doriešia, keď bude triezvy.
V čase vyhláseného zvýšeného nebezpečenstva vzniku požiaru bolo jeho konanie veľmi nezodpovedné a nebezpečné.

Musíte byť prihlásený, aby ste mohli zverejniť komentár.