V stredu (20. augusta 2025) Mestskú políciu Ružomberok kontaktovala 57-ročná žena, ktorá pri bankomate pri obchodnom reťazci na Plavisku našla hotovosť 380 eur.
Ešte pred prevzatím peňazí hliadkou Mestskej polície Ružomberok prišiel ich majiteľ. Vedel preukázať, že mu patria a tak si ich mohol vziať späť.
V noci zase 52-ročný muž z Ružomberka našiel peňaženku s osobnými dokladmi a hotovosťou 320 eur. Vďaka dokladom sa podarilo rýchlo zistiť, komu patrí – mladý muž z okresu Ružomberok si ju prišiel osobne vyzdvihnúť.
Poďakovanie patrí obom poctivým nálezcom.

Musíte byť prihlásený, aby ste mohli zverejniť komentár.