POZVÁNKA NA ONLINE DEŇ OTVORENÝCH DVERÍ FRI UNIZA 2022

Zaujímaš sa o štúdium informatiky, informačných technológií, manažmentu, počítačového inžinierstva alebo sieťových technológií? Rozmýšľaš, čo ďalej po strednej? Bavia ťa technológie, programovanie, počítačové siete, máš logické myslenie alebo uvažuješ nad vlastným biznisom či budúcou kariérou úspešného manažéra? Ak áno, tak práve toto je „starter pack“ pravého FRIčkára.

Zúčastni sa dňa plného zaujímavých praktických webinárov a informácií o možnostiach štúdia na Fakulte riadenia a informatiky UNIZA, ktoré Ti pomôžu zistiť, ktorý študijný program je pre Teba TOP.

Si žiakom strednej školy v končiacom alebo predposlednom ročníku a uvažuješ kam na vysokú školu? Potom práve pre TEBA je náš ONLINE Deň otvorených dverí. Predstavíme Ti možnosti a príležitosti, ktoré Ti ponúka štúdium na našej fakulte.

Termín konania: 17. februára 2022 od 10:00 h. do 15:00 h.
Miesto konania: online prostredníctvom MS Teams
LINK NA PRIPOJENIE

PROGRAM PODUJATIA:

 

 

10:00 – 11:00 PREZENTÁCIA FAKULTY, LABORATÓRIÍ A MOŽNOSTÍ ŠTÚDIA – predstavíme Ti našu fakultu a moderné laboratóriá, dozvieš sa, aké atraktívne študijné programy môžeš u nás študovať. Ako sú úspešní naši absolventi Ti predstavia pozvaní partneri z praxe. Radi Ti odpovieme na Tvoje otázky.
11:00 – 12:30 PREDSTAVENIE BAKALÁRSKYCH ŠTUDIJNÝCH PROGRAMOV S PRAKTICKÝMI UKÁŽKAMI

Programuj a tvor budúcnosť (študijný program INFORMATIKA)

Prepoj štúdium informatiky a riadenia (študijný program INFORMATIKA A RIADENIE)

Staň sa špecialistom pre oblasť informačných a sieťových technológií (študijný program INFORMAČNÉ A SIEŤOVÉ TECHNOLÓGIE)

Nauč sa riadiť ľudí a založ vlastnú firmu (študijný program MANAŽMENT)

Buď súčasťou kybernetického sveta (študijný program POČÍTAČOVÉ INŽINIERSTVO)

12:30 – 13:00 POHĽAD ÚSPEŠNÝCH ABSOLVENTOV NA FRI UNIZA
13:00 – 14:30 UKAŽKY PRÁC ŠTUDENTOV FRI UNIZA – ukážeme Ti, na akých zaujímavých projektoch môžeš pracovať počas štúdia.
14:30 – 15:00 ŠTÚDIUM NA FRI OČAMI ŠTUDENTOV A ŠTUDENTSKÝ ŽIVOT NA FRI UNIZA – dozvieš sa ako vnímajú naši študenti štúdium na FRI a aký bohatý študentský život Ťa na FRI čaká aj vďaka fakultným organizáciám FRI club a FRI club academy.
15:00 UKONČENIE PODUJATIA

 

Nezabudni sledovať náš instagram budfri.sk, kde bude prebiehať súťaž o skvelé ceny. Žrebovať budeme dvoch výhercov, ktorí splnia všetky podmienky súťaže. Viac informácii nájdeš priamo pod príspevkom na našom IG.

Link na FB udalosť: TU.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *