Fakultná nemocnica v Žiline buduje novú recepciu na oddelení oftalmológie

V ambulantnej časti  oftalmológie FNSP v Žiline tento týždeň prebiehajú stavebné práce, ktorých výsledkom bude nádherná  nová recepcia. Vzhľadom na vysoký počet pacientov, ktorých denne v očných ambulanciách vybavia, prinesie recepcia efektívnejší manažment pacienta, odbremení ambulancie od telefonickej agendy a pomôže s rýchlejším a dostupnejším poskytnutím informácií či pomoci.

 Vysúťažená firma podľa vedenia žilinskej nemocnice už osadila recepčné okno, dorába ešte ďalšie príslušenstvo a interní údržbári z oddelenia hospodárskych a stavebných činností realizujú rekonštrukčné práce vrátane výmeny elektroinštalácie, maľovania a následného vybavenia nábytkom.

 Všetkým pacientom, návštevníkom a  zamestnancom sa vedenie nemocnice ospravedľnuje za zvýšenú hlučnosť a diskomfort, ktorý stavebné práce so sebou prinášajú. Žiaľ, ambulantné centrum oftalmológie je príliš vyťažené, aby sme mohli jeho prevádzku čo i len na pár dní prerušiť a jeden víkend by nám na modernizáciu nestačil. Mrzí nás to, no veríme, že výsledok bude stáť za tieto dočasné obmedzenia.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *