Práca v teréne počas silného sneženia je nesmierne náročná a niekedy stačí málo. Pod vrstvou snehu je často nemožné rozoznať, kde končí pevný chodník a začína nespevnený terén.

Pri stroji naloženom tonami posypového materiálu stačí jeden nečitateľný okraj a technika v momente stratí rovnováhu.
V Dolnom Kubíne pri údržbe chodníka sa sypač nešťastne prevrátil do snehu. Pracovník mesta je zranený a bol odvezený do nemocnice.![]()
Mesto vo svojom statuse na sociálnej sieti informuje o zlej situácií pre počasie. Ďakuje obyvateľom za odpratávanie snehu z ulíc a chodníkov.
„Zamestnanci mesta sú v teréne nepretržite niekoľko dní. Bojujú s únavou, poruchami aj PN-kami,“ uviedol primátor mesta Ján Prílepok.

Musíte byť prihlásený, aby ste mohli zverejniť komentár.