Desivý nález v kanáli pri Bytči Zdroj: TV Markíza

Mestská polícia v Bytči v máji riešila napadnutie muža tromi osobami, súčinnosť poskytli pri preverení oznamu o nájdení ľudského tela v derivačnom kanáli

V máji Mestská polícia v Bytči (MsP) riešila 48 udalostí a 112 dopravných priestupkov

Hliadka MsP obdržala telefonický oznam v súvislosti s napadnutím osoby neznámymi troma osobami. Napadnutý ležal na priechode pre chodcov v Bytči. Službukonajúca hliadka MsP privolala rýchlu záchrannú službu, ktorá ho prevzala na vyšetrenie do NsP do Žiliny.

Mestskí policajti boli súčinní aj pri preverení oznamu od PZ SR, nakoľko v Hričovskom derivačnom kanáli malo plávať ľudské telo bez známok života. Oznam hliadka preverila a následne v spolupráci s príslušníkmi hasičského zboru telo z kanála vytiahla. Uvedenú skutočnosť prevzala k ďalšiemu šetreniu štátna polícia.

Počas kontrolnej činnosti policajti MsP spozorovali dopravnú nehodu v neďalekej obci pri Bytči. Na mieste sa nachádzalo poškodené motorové vozidlo, ktoré malo zrážku so zverou. Osoby našťastie neboli zranené. Hliadka MsP zotrvala na mieste až do príchodu dopravnej polície. Taktiež o zranenej lani bol vyrozumený poľovný hospodár.

Podobné príspevky