Foto: mfkruzomberok.sk

MFK Ružomberok pozýva na oslavy zisku Slovenského pohára

Ružomberskí futbalisti MFK Ružomberok oslávia v sobotu 11. mája zisk Slovenského pohára – Slovnaft Cup-u v sezóne 2023/2024 spolu s fanúšikmi.

Tešiť sa môžete na oslavu s hráčmi, autogramiádu, občerstvenie zadarmo a kultúrny program. Oslavy odštartujú hneď po skončení zápasu deviateho kola nadstavbovej časti Niké ligy so Žilinou, ktorý sa uskutoční 11. mája o 17.30 hod. na ružomberskom futbalovom štadióne.

V sobotu 11. mája 2024 o 17:30 odohrá Ružomberok deviate kolo nadstavbovej časti Niké ligy so Žilinou.

Pre Ružomberský tím, ktorý má momentálne na svojom konte 46 bodov a patrí mu piata pozícia, pôjde o posledný domáci súboj v tejto sezóne. Máme tak možnosť spolu s vami na našom štadióne osláviť triumf v Slovnaft Cupe. V sobotu sa môžete tešiť na kultúrny program, občerstvenie od nášho partnera spoločnosti TAURIS a po stretnutí aj na oslavu spolu s hráčmi spojenú s autogramiádou ružomberského A mužstva!

Na oficiálnych profiloch klubu na sociálnych sieťach FacebookInstagramX (Twitter) a Threads sme pre vás pripravili súťaž o vstupenky. Do súťaže sa môžete zapojiť do štvrtka do 12:00.

Aktuálne ceny vstupeniek, informácie o vstupenkách, ako aj o voľných vstupoch, nájdete TU. Vstupenky do sektorov pre domácich fanúšikov si môžete kúpiť v predpredaji TU. Predaj vstupeniek bude prebiehať v sobotu od 15:30 do šesťdesiatej minúty zápasu.

Snímky: Rudolf Maškurica a mfkruzomberok.sk

Podobné príspevky