Foto: Ján Rabara

V Bytči sa najbližší víkend uskutoční Svadobný festival

Prvý ročník Svadobného festivalu začína v piatok 11. mája 2024 od 11,00 hod v priestoroch Sobášneho paláca, a to tradičnými svadobnými zvykmi. Počas dňa budú v hodinových vstupoch prebiehať naživo hrané svadobné pochody a celým podujatím bude sprevádzať starejší.

Podujatie bude pokračovať aj v sobotu 12. mája 2024 od 10,00 hod. Okrem prezentácií svadobných dodávateľov, Považské múzeum v Žiline pripravilo zaujímavý sprievodný program, ktorého vrcholom bude módna prehliadka svadobných šiat a čepčenie nevesty. Najmenších potešia sprievodné aktivity a účastníkov čaká aj tombola s atraktívnymi cenami. V prípade priaznivého počasia návštevníci uvidia aj svadobný koč s konským záprahom.

Organizátori Svadobného festivalu pozývajú všetkých, ktorí svadbu plánujú a chcú sa dozvedieť o najnovších svadobných trendoch ale aj ostatných, ktorí si chcú užiť pekný deň v renesančných priestoroch Sobášneho paláca v Bytči.

Môže ísť o ilustráciu svadba and text, v ktorom sa píše „Ovadobny festival Vaše sny na jednom mieste piatok 10. mája 2024 sobota 11. mája 2024 11.00-18.00 10.00-18.00 18.00 SOBÁŠNY PALÁC V BYTČI prezentácia renesančnych priestorov exkluzívni vystavovatelia atraktívna tombola celodenny program V interiéri aj V exteriéri slávnostné otvorenie S tradičnymi zvykmi 15.00 módna prehliadka, čepčenie svadobné doplnkové aktivity pre deti 宇 ŻILIMSKY SAMOSPRAVNY KRAJ POVAŻSKE MÜZEUM Mesto Bytča Vstupné: 5 € €, deti do 15 rokov zadarmo“

Podobné príspevky