Foto: https://www.facebook.com/vlcizilina/

Ernest Bokroš končí na lavičke Vlkov. Po troch desaťročiach sa vráti do Trenčína

Bokroš doviedol Žilinu k vytúženému postupu a od novej sezóny bude hájiť farby ďalšieho zamestnávateľa.

„Odchádzam do Trenčína, tento návrat domov, v ktorom žijem a narodili sa mi deti je niečo unikátne. Považujem sa za Trenčana a návrat po tridsiatich rokoch bude krásny. Určite zápasy proti Žiline bude pikantné, no nie pre mňa, ale určite pre hráčov Žiliny. Rád by som však podotkol, že prajem žilinskému hokeju len to najlepšie,“ povedal Ernest Bokroš v exkluzívnej reakcií pre Žilinský večerník.

Tieto slová potvrdili aj riaditeľ Vlkov František Skladaný. „Áno, pán tréner u nás skončil. Ďakujeme mu za odvedenú prácu, lebo naozaj tento úspech je zásluhou všetkých, pričom vážime si jeho nesporný prínos pre žilinský hokej v tejto krásnej postupovej sezóne.

“ V kuloároch sa skloňujú viaceré meno, ktoré by mali Bokroša nahradiť na pozícii hlavného kouča projektu Vlci Žilina. „Môžem vám sľúbiť, že budete prvý a verím, že čoskoro prezradíme verejnosti meno nového trénera Vlkov,“ diplomaticky podotkol Skladaný. Podľa našich overených zdrojov Vlci majú v hľadáčiku slovenského trénera a nepôjdu určite zahraničnou cestou.

Podobné príspevky