Foto: https://www.wingsforlifeworldrun.com/en

Už dnes sa v parku Ľudovíta Štúra v Žiline uskutoční beh Wings for Life World Run

Wings for Life World Run je skutočne jedinečné globálne podujatie pre bežcov aj pre účastníkov na vozíku. Namiesto cieľovej čiary súťažiaci pretekajú bok po boku a snažia sa udržať pred virtuálnym Catcher Carom.

Teraz, počas jedenásteho ročníka, 05. máj 2024 budú môcť účastníci Wings for Life World Run Slovakia bežať spolu tiež v Žilina. Spoj sa so svojimi kamarátmi, stiahni si appku Wings for Life World Run a pridaj sa k ostatným bežcom, pokiaľ vás virtuálny Catcher Car nepredbehne na trati.

Podujatie sa začína presne o 13:00:00. Virtuálny Catcher Car vyráža 30 minút po štarte rýchlosťou 14 km/h a postupne zrýchľuje svoje tempo, až kým nepredbehne aj posledných súťažiacich. 100 % zo všetkých príspevkov a vstupných poplatkov putuje priamo na výskumné projekty v oblasti poranení chrbtice.

Trať

Jednoduchá bežecká trať v Parku Ľudovíta Štúra, ktorý patrí medzi najkrajšie miesta v Žiline.

Účastníci na vozíčku

Počas 05. máj 2024 budú vozičkári a bežči štartovať vedľa seba. Jedinou požiadavkou je, aby si štartoval na svojom bežnom vozíku.

Občerstovacia stanica a lokálny setup

Na tejto trase nebude pripravená občesrtovovacia stanica – nezabudni si zobrať vlastné pitie a niečo malé pod zub.

Meranie času a štartovacie číslo

Tvoje osobné štartové číslo dostaneš cez email a tiež ho budeš môcť nájsť vedľa tvojho štartového čísla na webstránke, pár dní pred pretekmi. Appka Wings for Life World Run je tvojím nástrojom na meranie času. Virtuálny Catcher Car vyráža 30 minút po štarte a hneď, ako ťa dobehne, dostaneš jasný signál cez appku. Prosíme, uisti sa, že v deň pretekov budeš mať naplno nabitý svoj telefón.

Tvoj príspevok, ktorý pomáha nájsť liečbu

Aby si sa mohol zúčastniť tohto App Run behu, je potrebné, aby si si stiahol aplikáciu Wings for Life World Run pre Adnroid alebo iPhone a zaregistroval sa. Registrácia na beh 05. máj 2024 je spoplatnená sumou 18 eur, 100% z tohto poplatku putuje na výskum poranení miechy. Po zaregistrovaní sa môžeš pridať k tomuto tento App Runu. Viac na WINGS FOR LIFE WORLD RUN – ŽILINA

Podobné príspevky