Foto: Fakultná nemocnica s poliklinikou Žilina

V nemocnici v Žiline majú nový detský kútik na oddelení Fyziatrie, balneológie a liečebnej rehabilitácie

V nemocničnej ambulantnej časti oddelenia Fyziatrie, balneológie a liečebnej rehabilitácie pribudla jedna veľmi milá novinka Je ňou krásny kútik pre detičky , ktoré prichádzajú na vyšetrenie či procedúru, alebo s rodičmi ako sprievod.

Ako môžete vidieť, vybavenie tejto detskej oázy je naozaj pestré. Drobčekovia si môžu vybrať spomedzi knižiek , bábik či autíčok. K dispozícii je aj tabuľa s kriedami a omaľovánky.

Skvelý nápad mohol kolektív ambulantnej časti oddelenia Fyziatrie, balneológie a liečebnej rehabilitácie zrealizovať aj vďaka obľúbenému nemocničnému podujatiu Beh zdravia , kde si vybehal finančnú odmenu

Nemocnica ďakuje svojím kolegom za krásnu myšlienku a realizáciu tejto príjemnej novinky, ktorá jednoznačne poteší detičky i rodičov

Dávame do pozornosti, že v ambulantnej časti oddelenia Fyziatrie, balneológie a liečebnej rehabilitácie sa naši odborníci venujú aj komplexnej rehabilitácii detského pacienta s ortopedickými či neurologickými ťažkosťami, po úrazoch i operáciách. Starostlivosť poskytujú aj detským pacientom so špecifickými potrebami.

Viac informácií o oddelení je k dispozícii v odkaze https://www.fnspza.sk/fyziatr…/charakteristika-a-zameranie

Foto: Fakultná nemocnica s poliklinikou Žilina 

Podobné príspevky