Foto: Polícia SR - Žilinský kraj

Žilina privíta doma FC Kodaň, polícia zápas neoznačila za rizikový

Futbalový zápas nebol označený ako rizikový, no aj napriek tomu bude v meste zvýšený počet policajných hliadok a policajtov, ktorí budú v prípade potreby pripravení okamžite zasiahnuť.

Pred začatím zápasu bude dočasne obmedzená doprava na Uhoľnej ulici, ktorá bude uzavretá pre všetky vozidlá cca od 15.00 hod., hliadka dopravnej polície bude na kruhovom objazde vozidlá púšťať len na Športovú ulicu. Obmedzenie sa môže zmeniť podľa aktuálneho vývoja bezpečnostnej situácie.

Účastníci podujatia prejdú po Uhoľnej ulici len pešo (po ukončení športového podujatia bude Uhoľná ulica otvorená a bude využitá na odjazd motorových vozidiel z parkoviska za východnou tribúnou).

Parkovať pri štadióne MŠK Žilina bude možné už od 12.00 hod.

Prejazd na parkovisko pred západnou tribúnou a na VIP parkovisko bude možný po Športovej ulici a z Ľavobrežnej ulice (prvý zjazd), na parkovisko za východnou tribúnou z Ľavobrežnej ulice (druhý zjazd).

Návštevníkov športového podujatia žiada polícia, aby zvážili možnosť využitia vlakovej alebo autobusovej dopravy a následne prechod pešo k štadiónu (využiť podchod, ktorý vedie priamo k štadiónu zo železničnej stanice resp. od Národnej ulice).

Podobné príspevky