TRAGICKÁ NEHODA: Zrážku s autom neprežil 60-ročný motocyklista

Vodič Audi A5 predchádzal v časti Vyšné Kamence iné vozidlo v smere do Žiliny.

Snímka z miesta nehody. Foto: Facebook/Polícia SR – Žilinský kraj

Terchová 4. septembra (TASR) – Zrážku s osobným autom neprežil v pondelok ráno na ceste druhej triedy v Terchovej v okrese Žilina 60-ročný motocyklista. TASR o tom informovala hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru (PZ) v Žiline Zuzana Šefčíková.

Doplnila, že 22-ročný vodič Audi A5 predchádzal v časti Vyšné Kamence iné vozidlo v smere do Žiliny. „Pri predchádzaní vozidla došlo z doposiaľ presne nezistených príčin k čelnému stretu s motocyklom. Jeho vodič utrpel zranenia nezlučiteľné so životom. U vodiča osobného auta na mieste vykonali dychovú skúšku s negatívnym výsledkom. U nebohého nariadili súdnu pitvu,“ dodala krajská policajná hovorkyňa.

Polícia SR – Žilinský kraj

about an hour ago

TRAGICKÁ NEHODA V TERCHOVEJ

➡Dnešného dňa v skorých ranných hodinách došlo na ceste II/ 583 v obci Terchová, okr. Žilina, v časti Vyšné Kamence k dopravnej nehode.
Vodič viedol osobné motorové vozidlo zn. Audi A5 v smere od Terchovej na Žilinu, pričom pri predchádzaní iného vozidla došlo z doposiaľ presne nezistených príčin k čelnému stretu s motocyklom zn. Hodna. …See more

May be an image of car and road
May be an image of car, road and text that says 'f POLÍCIA- 11 10'
May be an image of motorcycle, scooter, dirt bike and text

Podobné príspevky