Foto: Liptovský Mikuláš

Informačné centrum mesta Liptovský Mikuláš pripravilo pre rodiny s deťmi program „𝐃𝐨𝐛𝐫𝐨𝐝𝐫𝐮𝐳̌𝐬𝐭𝐯𝐚́ 𝐬 𝐌𝐢𝐤𝐮𝐥𝐚́𝐬̌𝐨𝐦“

Foto: Liptovský Mikuláš

Prázdniny sú dlhé a vy hľadáte odpoveď, 𝐚𝐤𝐨 𝐚 𝐤𝐝𝐞 𝐳𝐚𝐛𝐚𝐯𝐢́𝐭𝐞 𝐬𝐯𝐨𝐣𝐞 𝐫𝐚𝐭𝐨𝐥𝐞𝐬𝐭𝐢❓INFORMAČNÉ CENTRUM mesta pripravilo pre rodiny s deťmi program➡️𝐃𝐨𝐛𝐫𝐨𝐝𝐫𝐮𝐳̌𝐬𝐭𝐯𝐚́ 𝐬 𝐌𝐢𝐤𝐮𝐥𝐚́𝐬̌𝐨𝐦🔎🎅 Tvorí ho 16 aktivít a je vhodný pre turistov aj domácich. ☝️Navštívte aspoň tri atraktivity a získate mikulášsku čiapku, ktorú si vymaľujete podľa svojich predstáv.

⏳𝐏𝐫𝐨𝐠𝐫𝐚𝐦 𝐧𝐚 𝐧𝐢𝐞𝐤𝐨𝐥̌𝐤𝐨 𝐝𝐧𝐢́

Adrenalín, zábava, poznanie, ale aj oddych či pokojná prechádzka s nádhernými výhľadmi. To všetko môžete spoločne zažiť v Liptovskom Mikuláši. Všetkými 16 zastávkami prevedie rodinky 𝐡𝐫𝐚𝐯𝐲́ 𝐭𝐮𝐫𝐢𝐬𝐭𝐢𝐜𝐤𝐲́ 𝐬𝐩𝐫𝐢𝐞𝐯𝐨𝐝𝐜𝐚. Môžete si ho vyzdvihnúť v informačnom centre a nájdete ho aj online 🌐https://www.mikulas.sk/dobrodruzstva-s-mikulasom

💭„Rodiny si vyberajú aktivity samé podľa preferovaného záujmu a vedia si vytvoriť niekoľko hodinový až niekoľkodňový program. Samozrejme, vieme im s výberom poradiť,“ povedala Stanislava Fašánková z informačného centra.

Deti sprevádza hravý patrón mesta a vybrať si môžu aj zo suvenírov s veselými postavičkami Mikulášov. Na jednotlivých zastávkach programu berie na seba Mikuláš podobu podľa konkrétnej aktivity, napríklad turistu, speleológa alebo cyklistu. Tieto veselé kresby nájdete v sprievodcovi, ktorý je písaný jazykom detského návštevníka. Zároveň ho 🧭𝐧𝐚𝐯𝐢𝐠𝐮𝐣𝐞 𝐨𝐝 𝐣𝐞𝐝𝐧𝐞𝐣 𝐚𝐤𝐭𝐢𝐯𝐢𝐭𝐲 𝐤 𝐝𝐫𝐮𝐡𝐞𝐣. Takto môžu aj deti z Liptovského Mikuláša spoznať svoje mesto inak.

🍀𝐍𝐞𝐳𝐚𝐛𝐮𝐝𝐧𝐢𝐭𝐞 𝐚𝐧𝐢 𝐧𝐚 𝐝̌𝐚𝐥𝐬̌𝐢𝐞 𝐦𝐢𝐞𝐬𝐭𝐚

V Meste medzi horami toho môžete zažiť oveľa viac a dostať sa na miesta aj bez hravého sprievodcu Mikuláša. Máte jedinečnú možnosť odhaliť tajomstvá prírody v lesoparku na Háji, urobiť si piknik alebo opekačku v Maroškovej záhrade pri Rodnom dome súrodencov Rázusovcov, opáliť sa pri Liptovskej Mare, zahrať sa na lekára v ordinácii Múzea Janka Kráľa a v neposlednom rade vás zabaví program MIKULÁŠSKE LETO.

Podobné príspevky